Naše nabídka

Kanceláře

Vyrobíme pro Vaši kancelář přesně takový nábytek, jaký potřebujete. Psací stoly, PC stolky, konferenční stolky, velké stoly do zasedacích místností, atypické skříně do podkrovních místností, knihovny, police.

Kuchyně

Kuchyně na míru podle nejnovějších trendů dle přání zákazníka, provádíme i obnovu starých kuchyní, s veškerým využitím drátěných systémů, vyhovíme i nadstandardním požadavkům na kuchyňské vybavení. Po konzultaci se zákazníkem jsme schopni dodat pro Vaši kuchyň vzorky materiálů na dvířka, pracovní desky, korpusy skříněk a úchytky dvířek, drátěné programy a osvětlení.

Koupelny

Provedení skříněk na míru umožní dokonalé využití malých prostor panelákových koupelen či atypických podkrovních koupelen.

Postele

Manželské i jednolůžkové, dětské postýlky, palandy, s úložným prostorem i bez.

Vestavěné skříně

Dokonalé využití zvoleného prostoru neomezené šířky, výšky a hloubky. Využíváme systému posuvných nebo skládacích dveří, s mnohaletou zárukou provozu, v nesčetných kombinacích rámů, dřevodekorových desek, čirých a barevných zrcadel a skel. Jsme schopni vytvořit individuální uspořádání v libovolných variacích podle účelu a přání zákazníka.

Schodiště

Nejen výroba nového schodiště, ale i úprava, obložení betonových schodišť včetně zábradlí, jednoramenná, víceramenná i točitá. Zajímavým doplňkem Vašeho schodiště může být i zábradlí zdobené šroubovicí. Šroubovice jsou vhodné i na úpravu zábradlí balkonů či jako ozdobné nohy k nábytku. 

Bytové doplňky a ostatní

Za bytový doplněk považujme vše, co se nám nevměstnalo do ostatních kategorií. Ať to jsou stoly, vybavení pracoven, věšákové stěny, vybavení prodejních prostor pulty, bary,... a dalo by se pokračovat. Všechny tyto nábytkářské lahůdky, které dotvářejí interiér, jsme schopni s citem k detailu pro Vás vyrobit.

Podhledy a exteriéry

Kvalitní a dobře vypadající úprava vašeho domu, úpravy zahrad, zahradních domků, parkovací stání, altány, ploty, pergoly, atd...

Dveře a eurookna

Možnost výběru jak vzhledu tak materiálu ze vzorkovníku

Dětská hřiště na zahradu i pro MŠ, restaurace, hotely či obce

V našem E-shopu si můžete zakoupit jak celé hotové hřiště, tak veškeré doplňky a příslušenství nebo jednotlivé součástky od skluzavky po krytky vrutů.

Potřebujete více informací? Zavolejte nám ještě dnes

Kontaktovat nás můžete také pomocí formuláře

Truhlářství na zakázku | Zbyněk Polster, Ke Kyjovu 224/44, 322 00 Plzeň - Radčice

tel.: +420 606 475 219, e-mail: info@truhlarstvipolster.cz